İlaçbende sadece ECZACI’ların kullanımına açıktır. Eczaneler dışında hiçbir kişi, kurum veya kuruluş ilaçbede.com a üye olamaz.

İlaçbende üzerinden hiçbir mal alım veya satımı gerçekleşmemektedir. İlaçbende.com eczacıların ve hastaların dijital ortamda buluşma noktasıdır. Buradan ürün satışı yasaktır.

İlaçbende.com veya ilaçbende mobil uygulaması üzerinden hiçkimsenin kişisel verisi takip edilmiyor.

İlacbende.com ve ilacbende mobil uygulamasını kullanan hiçbir kimse ücret ödememektedir. Vermiş olduğumuz hiçbir hizmet için ücret talep etmemekteyiz. Bu projenin tüm maddi masrafları inotin arge inovasyon danışanlık ve eğitim hizmetleri tarafından karşılanmaktadır.

Web sayfamızda bulunan telefon numarasından veya uygulama üzerinde bulunan mesajlaşma aracılığı ile bizimle 7 gün 24 saat iletişime geçebilirsiniz.

İlaçbende uygulaması hastalar ile eczacıların hızlı bir şekilde iletişim ve etkileşim kurması üzerine kurulmuştur. Hastalar tarafından gönderilen herbir rezervasyon talebi ve bilgi alma talebinde anlık olarak ilgili eczacıya sms gitmektedir. Böylelikle seczacı ve hasta arasında hızlı bir iletişim sağlanabilmektedir.